Zimowa edycja Capital Market Games odwołana

Z uwagi na fatalne warunki narciarskie w Czarnej Górze jesteśmy zmuszeni do odwołania zimowej edycji Capital Market Games. Z wszystkimi osobami, które wyraziły chęć udziału skontaktujemy się mailowo w celu ustalenia szczegółów dotyczących zwrotu zaliczek. Już teraz zapraszamy na letnią edycję Capital Market Games we wrześniu do Zakopanego!

Film z letniej edycji WCMG

Przeżyjemy to jeszcze raz! Tak rywalizowaliśmy we wrześniu w Zakopanem! Chcesz przeżyć takie same emocje? Zapisz się już dzisiaj na zimowe zawody w Czarnej Górze!

Centrum testowo-serwisowe INTERSPORTU na Winter Capital Market Games

W czasie trwania imprezy zapraszamy do skorzystania z Centrum testowo-serwisowego przygotowanego przez firmę INTERSPORT. Wszyscy uczestnicy WCMG będą mieli możliwość przetestowania kilkudziesięciu par nart zjazdowych z najnowszej kolekcji marek: Head,Rossignol, Salomon, Atomic. Skorzystają również z indywidualnych konsultacji ekspertów w zakresie doboru nart i butów oraz doraźnej pomocy serwisowej. Uwaga: Wypożyczenie nart testowych będzie możliwe po pokazaniu dokumentu ze zdjęciem i […]

Tak wyglądają luksusowe apartamenty w Czarnej Górze

Tak będą mieszkali uczestnicy Winter Capital Market Games. Do Waszej dyspozycji oddamy kilkadziesiąt świetnie wyposażonych apartamentów, saunę, pokój do suszenia butów narciarskich. To wszystko tylko 200 metrów od stoku!

Znamy datę i miejsce Winter Capital Market Games

To już pewne, zimowa edycja Olimpiady Rynków kapitałowych odbędzie się w znanym ośrodku narciarskim Czarna Góra. Data to 21-23 marca 2014 r. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

Ruszyły zapisy na Zimową Olimpiadę Rynków Kapitałowych

Uwaga! Zapisy już ruszyły! Zapisz się teraz, aby zagwarantować sobie udział w zimowej edycji Capital Winter Games! Zobacz jak wyglądają stoki w ośrodku narciarskim Czarna Góra, a także apartamenty przeznaczone dla uczestników pierwszej Zimowej Olimpiady Rynków Kapitałowych.