Co na Ciebie czeka?

Apartamenty Czarna Góra to wymarzone miejsce dla amatorów białego szaleństwa – nowo wybudowany kompleks stanowi bowiem integralną część czołowego ośrodka narciarskiego w Kotlinie Kłodzkiej, najbliższe wyciągi oddalone są o zaledwie 150 m, a ze stoku można zjechać niemal pod same drzwi.

Apartamenty

Cały kompleks ma charakter kameralnego osiedla – w jego skład wchodzi 6 osobnych budynków, a cały teren jest chroniony i monitorowany. Goście mają do wyboru ponad 200 przestronnych, 1-, 2- lub 3-pokojowych apartamentów o powierzchni od 28 do 86 m2. Wszystkie charakteryzują się nowoczesnym designem i czterogwiazdkowym standardem wykończenia, a wśród udogodnień znalazły się m.in. łazienka z prysznicem, telewizor LCD, Internet Wi-Fi oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny z lodówką, kuchenką mikrofalową, ekspresem do kawy i zmywarką. Ponadto każdy z budynków dysponuje własnym parkingiem i windą oraz sauną, narciarnią, pralnią i salą hobby.

Stoki

W ośrodku narciarskim Czarna Góra znajdziesz 3 kolejki linowe (w tym jedną o długości blisko 1400 m) oraz 10 wyciągów orczykowych i talerzykowych. Łączna długość świetnie przygotowanych specjalnie dla Państwa tras to prawie 10 km.