Ruszyły zapisy na Winter Capital Market Games 2017!

To już trzecia edycja zimowych Igrzysk Rynku Kapitału, podczas których wszyscy miłośnicy zimowego szaleństwa będą mogli spróbować swoich sił w trzech dyscyplinach: nartach (slalom gigant), snowboardzie (slalom gigant) oraz nartach biegowych (10 km stylem klasycznym).

Wydarzenie odbędzie się w dniach 10-12 marca na terenie jednej z najnowocześniejszych stacji narciarskich w Czarnej Górze w Kotlinie Kłodzkiej. W tym roku po raz pierwszy uczestnicy będą mieli możliwość skorzystać z najszybszej w Polsce kolei linowej na Czarną Górę oraz nowych naśnieżanych tras. Zawodnicy zakwaterowani będą w oddanym w grudniu 2016 nowym hotelu Aparthotel Czarna Góra.

Udział w imprezie, niezależnie od uczestniczenia w zawodach sportowych stwarza możliwość spędzenia trzech dni (piątek – niedziela) na nartach zjazdowych i biegowych, także dla osób towarzyszących lub dzieci zawodników, które nie zdecydują się na udział w zawodach sportowych.

Głównym organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Będzie to już trzecia edycja tej imprezy. Łącznie planowany jest udział około 300 uczestników.

Więcej szczegółów już wkrótce w sekcji Aktualności! A do tego czasu zobaczcie sami, gdzie będziemy nocować.