Weź udział w Winter Capital Market Games i stwórz razem z nami najbardziej energetyczną zimową imprezę sportową w kraju!

Kiedy: 15 – 17 marca, 2019
Gdzie: Ośrodek Narciarski Czarna Góra

Już w marcu, oczy rynku kapitałowego będą skierowane na Czarną Górę, która na dwa dni zamienią się w arenę zmagań sportowych. Po raz kolejny będziemy gościć osoby związane z rynkiem kapitałowym, które tym razem pojawią się w Czarnej Górze, aby walczyć na arenie sportowej.

Rywalizacja sportowa, jak giełda, niesie za sobą wielkie emocje. Zamiłowanie do sportu z reguły drzemie w nas od najmłodszych lat. Narciarstwo alpejskie, biegi narciarskie i wiele innych… W natłoku codziennej pracy, obowiązków, śledzenia trendów i wykresów, często zapominamy o sportowej pasji. Winter Capital Market Games to 2 dni, podczas których ciasne garnitury zamieniamy na luźne stroje sportowe – to czas sportowej rywalizacji i zimowej zabawy na najwyższym poziomie!

Zapisz się już teraz!

Będziecie mieli okazję sprawdzić się w sportach drużynowych, jak i konkurencjach indywidualnych. Wybór listy dyscyplin organizowanych podczas Winter Capital Market Games oddajemy w Wasze ręce. W zakładce Zapisy, zamieściliśmy formularz, poprzez który zachęcamy do rejestracji i wyboru konkurencji.

Impreza kierowana jest do wszystkich uczestników rynku kapitałowego w Polsce, m.in. instytucji rynkowych, emitentów, inwestorów, biur maklerskich, autoryzowanych doradców, mediów ekonomicznych oraz agencji IR. Dwa dni rywalizacji sportowych, ceremonie dekoracji zwycięzców, mixzone dla mediów, spotkania panelowe, klasyfikacja medalowa to tylko niektóre z elementów składających się na unikalną atmosferę zawodów sportowych, tworzonych na wzór Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Niezależnie od zmagań sportowych w części popołudniowej i wieczornej organizowane będą również: spotkania i wywiady z polskimi sportowcami, szkolenia i prezentacje na temat profesjonalnego treningu i suplementacji.